התיאטרון הקאמרי של תל-אביב

תקנון ותנאי שימוש באתר

האתר הוקם ומופעל ע"י התיאטרון הקאמרי במטרה לספק לקהל לקוחותינו אמצעי נוח לרכישת כרטיסים ולקבלת מידע על התיאטרון, ההצגות, היוצרים והשחקנים.

האתר מיועד לקהל הרחב ולקהל המנויים של התיאטרון.

 

השימוש באתר

 

רכישת כרטיסים לקהל הרחב

לצורך ביצוע הזמנה יידרש המשתמש למסור פרטים שונים, כגון: שם פרטי, שם משפחה, מס' ת.ז, מס' טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס אשראי שברשות המשתמש. הפרטים שחובה למסור, יסומנו במפורש בשדות המתאימים לכך. המשתמש לא יוכל לבצע הזמנה מבלי למלא את שדות החובה.
הזמנת הכרטיסים תתבצע באמצעות כרטיס אשראי ו/או כרטיס מנוי.

העסקה מותנית באישור חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתמש.
עם תום ביצוע ההזמנה יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שמסר המשתמש אישור הכולל את פרטי ההזמנה והכרטיסים ישלחו למספר הטלפון שנמסר.

לרכישת כרטיסים ניתן להגיע מהתפריט הראשי הנמצא בראש כל דף: מדף הצגה, מלוח הצגות מרכישת כרטיסים/רכישה מהירה או מדפים שונים באתר באמצעות כפתור מתאים.


מימוש כרטיסים של מנוי / חידוש מנוי

כל מנוי מקבל מספר מנוי ובצירוף מספר ת.ז יוכל להתחבר לאתר, לראות את יתרת הכרטיסים שלו ולבצע הזמנות.

 

קבלת הכרטיסים*

בסיום ההזמנה בין באתר או בין בטלפון ישלחו ללקוח קישור המכיל את הכרטיסים שהזמין אל מספר הנייד שציין בהזמנה. בלחיצה על הקישור יוכל הלקוח לראות את הכרטיסים שהוא הזמין. כרטיסים אלו יש להציג לסדרנים בעת הכניסה לאולם בערב ההצגה.

שימו לב כל כרטיס מכיל ברקוד אישי וניתן לניצול פעם אחת בלבד. בנוסף כל שינוי בהזמנה המקורית יתעדכן אוטומטית בכרטיסים שנשלחו ללקוח.

לתשומת לבכם, המקומות ישמרו עבורכם עד לשעת תחילת ההצגה הכתובה על הכרטיס. לצערנו, לא תותר כניסת מאחרים להצגות אלא בשיקול דעתו הבלעדי של התיאטרון ובמידה שהדבר יתאפשר (לרוב לעליה או ליציע).

*בתקופת הקורנה הוראות אלו כפופות לתקנות ה"תו הירוק". למידע נוסף לחץ כאן

 

אי קבלת אישור ההזמנה לדוא"ל

לאחר ביצוע התשלום עבור הזמנה כלשהי, נשלח אישור אוטומטי לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. במידה והאישור לא התקבל בתיבת הדואר הנכנס, יש לבדוק בתיקיית דואר זבל (SPAM), או בתיקיות דומות. במידה והאישור בכל זאת לא נמצא, יתכן שהיתה טעות בהזנת כתובת הדוא"ל בעת ביצוע ההזמנה. במקרה זה נתן לפנות לשירות הלקוחות של תיאטרון הקאמרי באמצעות כפתור "צור קשר" המופיע בתחתית של כל עמוד או במידע שימושי בתפריט ראשי בכל עמוד.

 

מועדון ההטבות של תיאטרון הקאמרי

 

הצטרפות למועדון ההטבות היא קלה ומהירה ומתבצעת בדף מועדון ההטבות/על ידי אישור קבלת הודעות ותוכן פרסומי מהתיאטרון במהלך הזמנת כרטיסים.

חברי המועדון יזכו לעדכונים שוטפים ולהטבות ייחודיות.

כל משתמש שנרשם לרשימת התפוצה של האתר, מסכים בזאת לקבל כתבות, עדכונים, מידע פרסומי או שיווקי לכתובת הדואר האלקטרוני שלו. בכל עת יתאפשר למשתמש להסיר עצמו לתשומת לב: בכל רכישה ובכל רישום באתר, אנא הקפידו למלא היטב את כתובת המייל שלכם ומספר טלפון אחד לפחות, זמין להתקשרות וזאת על מנת שהתיאטרון יוכל לאתר אתכם ע"מ לדווח על שינויים, ביטולים וכד'.

 

בטול/החלפה של כרטיסים שנרכשו באתר/במוקד ההזמנות 
ביטול עסקאות שהתבצעו באתר/במוקד ההזמנות, נתן לבצע במוקד ההזמנות בלבד בטלפון 03-6060900.

ניתן לבצע ביטול/החלפה של כרטיסים רק בשעות הפעילות של המוקד - עד 48 שעות לפני המופע באמצע השבוע
ועד 72 שעות לפני המופע בסוף השבוע.

 

ניצול חוזר של כרטיסים שלא מומשו

 

לתשומת ליבכם במידה והזמנתם כרטיסים ולא הגעתם להצגה, התיאטרון עשוי לאפשר לכם ניצול חוזר של כרטיסים אלו בתנאים מסוימים. מתן אפשרות זו והתנאים לה, כולל דרך ומועד המימוש, כפופה לשיקול דעתו הבלעדי של התיאטרון.

 

מדיניות ותנאי שימוש

 

אנא קרא בעיון את כל התנאים.

השימוש באתר אינטרנט זה (להלן - "האתר"), כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. השימוש באתר מעיד על הסכמת הלקוח באתר (להלן "המשתמש" או "הלקוח") לאמור בתנאי השימוש. התיאטרון הקאמרי רשאי לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת, מבלי למסור על כך הודעה מוקדמת מראש, ותחילת תוקפם של השינויים תהא עם פרסומם. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומופנים אל נשים ואל גברים כאחד.


האתר שומר על את הפרטיות של הגולשים, המבקרים בו. כל הפרטים יישמרו בצורה חסויה ולא יועברו למי שאינו מורשה לכך עפ"י דין או עפ"י התקנון ללא אישור המשתמש ולא יעשה בהם כל שימוש למעט השימושים המפורטים להלן.

 

מאגר המידע ואבטחת המידע

על פי חוק, לא חלה על המשתמש החובה למסור מידע או נתונים אודות עצמו. אולם, המשתמש לא יוכל לבצע הזמנות או להירשם למועדון באמצעות האתר, מבלי למסור מידע זה. המידע והנתונים שימסור המשתמש לאתר בעת ביצוע רכישה דרך האתר, כאמור, יישמרו במאגר המידע של התיאטרון הקאמרי.

התיאטרון ינקוט בכל אמצעי האבטחה הסבירם לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש.

האתר עומד בתקן PCI DSS ופועלות במסגרתו מערכות לאבטחת מידע ולשמירת פרטיו של המשתמש. המערכות מצמצמות את הסיכון הנשקף למידע המועבר על-ידי המשתמש באמצעות מערכת האינטרנט. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא ישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של שימוש במידע ותמונות שנמסרו על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, משימוש בלתי הוגן של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

 

שימוש במידע
השימוש במידע או בנתונים שימסור המשתמש, כאמור לעיל, ייעשה על פי תנאי מדיניות אבטחת המידע, על פי הוראות הדין, ולמטרות שלהלן:

ביצוע הזמנות ורכישת מנויים ו/או כרטיסים להצגות ומופעים המתקיימים בתיאטרון.

משלוח מידע ופרסומים בנוגע לתיאטרון לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש. המשתמש רשאי להודיע לתיאטרון, בכל עת, כי הוא אינו מעוניין בקבלת מידע ותכנים אלו.

יצירת קשר עם המשתמש בקשר להזמנה שביצע.


התיאטרון הקאמרי מתחייב להימנע, ככל האפשר, ממסירת פרטיו של המשתמש לצדדים שלישיים, אלא אם ניתנה הרשאה לכך על ידי המשתמש או שהדבר נדרש לצורך בקשה שהעלה המשתמש או במקרה שהמשתמש הפר את תנאי השימוש באתר או ביצע באמצעות האתר פעולות הנראות כמנוגדות לדין או ניסיון לבצע פעולות מעין אלה או במקרה שהתיאטרון הקאמרי יקבל צו שיפוטי המורה לו למסור פרטים אודות המשתמש לכל צד שלישי.

 

אחריות המשתמש

המשתמש מסכים כי הוא בלבד ישא בכל אחריות וסיכון לכל נזק ו/או הפסד שייגרמו לו בגין השימוש באינפורמציה הרשומה באתר, לרבות צד שלישי.

 

זמינות האתר

התיאטרון מתחייב לטפל ולתחזק את האתר כמיטב יכולתו, יחד עם זאת התיאטרון לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי בשירות יתוקן. כמו-כן אנו שומרים על הזכות להפסיק את פעילות האתר ללא כל הודעה מוקדמת.

 

קנין רוחני וזכויות יוצרים

האתר הינו בבעלות בלעדית והוא נכס רוחני של התיאטרון הקאמרי, אין ולא יהיו לאיש זכויות או תביעות כספיות או רוחניות כלשהן באתר בהווה או בעתיד, ללא חוזה כתוב וחתום ע"י התיאטרון הקאמרי.

משתמש אינו רשאי להעביר, להפיץ ו/או לשכפל כל מידע או תמונה אשר מוגן בזכויות יוצרים, סימן מסחרי, או כל מידע ששייך לבעל קניין רוחני, ללא אישור בכתב מגורם מוסמך לכך בתיאטרון הקאמרי.

 

סמכות שיפוט

בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

על תקנון זה ותנאיו יחולו דיני מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם בלבד.

 

אנו מאחלים לכולם גלישה מהנה ויעילה.

נשמח לקבל הערות/הארות/הצעות למייל: [email protected]

Your Browser is Outdated

Please update your browser to view this site in a manner that is correct. Download one of the latest versions of browsers here: